Producenci
Promocje
FILTR DO KUCHNI Pentair IN-10 z wylewką chrom
FILTR DO KUCHNI Pentair IN-10 z wylewką chrom

179,00 zł

Cena regularna: 300,00 zł

Najniższa cena: 159,00 zł
szt.
Kran trójdrożny Standard matowy  103 SS
Kran trójdrożny Standard matowy 103 SS

379,00 zł

Cena regularna: 395,00 zł

Najniższa cena: 395,00 zł
szt.
Kran Bateria trójdrożna Modern 116 CH chrom
Kran Bateria trójdrożna Modern 116 CH chrom

350,00 zł

Cena regularna: 490,00 zł

Najniższa cena: 490,00 zł
szt.
Bateria trójdrożna DE LUXE SH-503 BLACK
Bateria trójdrożna DE LUXE SH-503 BLACK

749,00 zł

Cena regularna: 790,00 zł

Najniższa cena: 790,00 zł
szt.
Zmiękczacz EcoWater Comfort 400
Zmiękczacz EcoWater Comfort 400

5 090,00 zł

Cena regularna: 5 590,00 zł

Najniższa cena: 5 190,00 zł
szt.
6 KROKÓW DO ZDROWEJ WODY
6 kroków do zdrowej wody

Jak przygotować się do wyboru systemu uzdatniania wody? Co trzeba wiedzieć i na jakie pytania będziesz musiał odpowiedzieć kiedy przyjdziesz do naszego sklepu. Dowiedz się jak w 6 krokach dokonać korzystnego wyboru i cieszyć się filtrowaną wodą dobrej jakości w domu.

Wiele osób zagląda do naszego sklepu, najczęściej rozglądają się, a gdy pytamy czego poszukują, nie bardzo wiedzą jakie mamy możliwości. Faktycznie, bardzo dużo klientów ma świadomość złej jakości wody w naszych kranach, jednak nie wiedzą o co zapytać, czego można się spodziewać. Spróbujmy zatem przedstawić 6 kroków do wyboru odpowiedniego systemu uzdatniania wody.

  1. Kiedy rozpoczynamy rozmowę z klientem, zawsze zaczynamy od pytania czy szukamy rozwiązania do zastosowań przemysłowych (popularne branże zainteresowane systemami oczyszczania wody, to gastronomia, hotelarstwo, budownictwo, produkcja, ale również placówki edukacyjne – szkoły i przedszkola – oraz nowoczesne biurowce) czy do zastosowań indywidualnych.
  2. Na potrzeby naszego artykułu skupimy się na domowych systemach uzdatniania wody. Choć ogólnie mówimy o zastosowaniach domowych, to oczywiście niektóre z rozwiązań – ze względu na rozmiary urządzeń – będą dedykowane dla domów, inne dla mieszkań. Aby zdecydować się na kompleksową stację uzdatniania wody dla całego domu musimy dysponować miejscem i potwierdzić możliwość montażu. Zatem to kolejne pytanie, na które będziecie musieli Państwo odpowiedzieć pojawiając się w naszym sklepie. Dzięki temu będziemy potrafili dobrać rozmiar urządzenia i najlepszy rodzaj.
  3. Następny krok to określenie celu – woda do picia, do mycia, czy zmiękczanie wody, aby również chronić urządzenia i sprzęty. Pierwszy wybór to oczyszczanie wody do picia. Najłatwiejszy zarazem, gdyż często czujemy zapach chloru czy widzimy brunatny kolor wody. Zatem szukamy rozwiązań które pozwolą nam korzystać z dobrej wody gdy gotujemy. Jednak mając oczyszczoną wodę możemy też pomóc środowisku i przestać kupować niezliczone ilości plastikowych butelek. Coraz więcej mówi i robi się w sprawie oczyszczania wody. Pamiętajmy jednak że woda opuszczająca stacje oczyszczania wody, a ta docierająca przez kilka kilometrów rur do naszych mieszkań to zupełnie inne parametry. Dopiero kiedy zaczynamy się bardziej interesować zdrowiem zaczynamy sobie zdawać sprawę, że mycie się w wodzie nieoczyszczonej również ma wpływ nie tylko na urodę ale także na zdrowie. Trzecim stopniem wtajemniczenia jest ochrona urządzeń przed osadzaniem kamienia, co skutkuje krótszym czasem życia produktu. Co mam na myśli? Pralka i zmywarka to oczywiste przykłady. Kolejne urządzenia narażone na kamień to czajnik, ekspres do kawy czy żelazko. Dalej jeszcze talerze i szklanki, które coraz bardziej matowieją. Ceramika łazienkowa i kabiny prysznicowe zamykają listę. A skąd wiedzieć jak złą wodę mamy? Choć wydaje się to trudne, mamy proste testy które pozwolą samodzielnie przeprowadzić badanie wody. Z wynikami zapraszamy do nas – chętnie pomożemy zinterpretować wyniki.
  4. Przy zakupie każdego urządzenia musimy ustalić jego obciążenie, aby dobrać stosowny model. Bardzo pomogą w tym ustalenie ilości osób, które korzystają z urządzenia i styl życia (schemat zużywania wody – czy osoby pracujące czy przebywają stale w domu, jak dużo gotują, ile piorą, ile razy biorą prysznic, etc.) i ilość zużywanej wody (pomogą orientacyjne wskazania z liczników).
  5. Budżet – nawet mając 500 zł możemy chronić zdrowie, większa kwota pozwoli również chronić sprzęty. Pomyślmy o tym jako o inwestycji – zwrot z inwestycji może nastąpić bardzo szybko. Uwzględnijmy wydatki, ale również spodziewane oszczędności. Filtr kuchenny za 1500 zł to koszt ok. 600-750 butelek wody, 4-osobowa rodzina zużyje je w około 170 dni, czyli niecałe pół roku. Pewna klientka mająca bardzo twardą wodę musiała już kupić trzecią pralkę przez osadzający się kamień, wydała na nie ok. 7000 zł. A można było zamontować system uzdatniania wody. Zwrot z inwestycji gwarantowany. A poprawa zdrowia gratis.
  6. Wybór konkretnego urządzenia to ostatni etap decyzji. Tu często decydują już nie tylko parametry, ale też system serwisowania, czy konkretne wymiary urządzeń. No i oczywiście opinie innych klientów. Artykuł o ulubionych urządzeniach naszych klientów pojawi się w najbliższym czasie w nowym artykule.

Mam nadzieję, że ten artykuł pomoże Wam dokonać wyboru odpowiedniego systemu uzdatniania wody stosownie do potrzeb. Jeśli macie pytania, wahacie się, które rozwiązanie będzie najlepsze w Waszym przypadku, zapraszamy do kontaktu, wystarczy telefon, a chętnie pomożemy. tel: 690 459 889, 798 188 462

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl