Producenci
Promocje
Zmiękczacz EcoWater Comfort 400
Zmiękczacz EcoWater Comfort 400

5 090,00 zł

Cena regularna: 5 590,00 zł

Najniższa cena: 5 190,00 zł
szt.
Bateria trójdrożna DE LUXE SH-503 BLACK
Bateria trójdrożna DE LUXE SH-503 BLACK

749,00 zł

Cena regularna: 790,00 zł

Najniższa cena: 790,00 zł
szt.
Kran Bateria trójdrożna Modern 116 CH chrom
Kran Bateria trójdrożna Modern 116 CH chrom

350,00 zł

Cena regularna: 490,00 zł

Najniższa cena: 490,00 zł
szt.
Kran trójdrożny Standard matowy  103 SS
Kran trójdrożny Standard matowy 103 SS

379,00 zł

Cena regularna: 395,00 zł

Najniższa cena: 395,00 zł
szt.
FILTR DO KUCHNI Pentair IN-10 z wylewką chrom
FILTR DO KUCHNI Pentair IN-10 z wylewką chrom

179,00 zł

Cena regularna: 300,00 zł

Najniższa cena: 159,00 zł
szt.
STACJA UZDATNIANIA WODY - jak to robi ALASKA?
STACJA UZDATNIANIA WODY - jak to robi ALASKA?
STACJA UZDATNIANIA WODY - jak to robi ALASKA?
 
Codziennie kontaktują się z nami Klienci, którzy chcą "COŚ" zrobić ze swoją wodą. Mają dość kamienia w czajniku i na armaturze, dość suchej i podrażnionej skóry, nie chcą kupować kolejnej pralki, ale ich pranie jakoś dziwnie się nie dopiera. No i mają dość noszenia do domu dziesiątek plastikowych butelek. Często mają małe dzieci, pięknie wykończone wnętrza oraz markowe sprzęty ale z WODĄ COŚ JEST NIE TAK.
Nie wiedzą co z TYM zrobić i to NORMALNE!
 
Nasi Klienci mają na głowie milion swoich spraw, rodzinę, pracę, swoje pasje - nie muszą znać się na uzdatnianiu wody ... BO OD TEGO JESTESMY MY 🙂
Już od 10 lat dbamy o jakość wody w Waszych kranach, wanna, pralkach czy expresach. Naszym zadaniem nie jest sprzedać ZMIĘKCZACZ, tylko zaplanować i zamontować taki zestaw filtrów i urządzeń, abyś na końcu dostał taką WODĄ jakiej potrzebujesz. Zatem nie montujemy tylko zmiękczacza ale KOMPLKSOWE ROZWIĄZANIE.
STACJA UZDANIANIA WODY. Co się na nią składa?
 
Potrzeby Klientów są różne tak samo jak nasze rozwiązania, jednak bazowym rozwiązaniem, na którym zazwyczaj budujemy ofertę, są 3 elementy:
 
1. FILTR WSTĘPNY - mechaniczny, który zabezpiecza całą instalację i chroni wszystkie urządzania domowe. Jego specjalna konstrukcja wymusza odśrodkowy ruch wody i odwirowywanie zanieczyszczeń. Zatrzymuje cząsteczki stałe t.j. ziemia, piasek, rdza. Ma ekologiczny i tani system wymiany i nie powoduje spadków ciśnienia.
 
2. ZMIĘKCZACZ WODY - stosujemy tylko zmiękczacze najlepszych marek - EcoWater i Pentair, wyprodukowanych w USA lub Belgii. Są to urządzania oszczędne w eksploatacji, z długą gwarancją oraz dostosowane do posiadanego przez Klienta miejsca, jego zużycia wody oraz wymagań obsługowych. Od modeli ekonomicznych po zmiękczacze premium.
 
3. FILTR WĘGLOWY - ostatni etap, ale równie ważny. To centralny filtr z zasypem z węgla aktywnego z łupin orzechów kokosowych. Filtr ten skutecznie niweluje: chlor, substancje organiczne, metale ciężkie i pestycydy oraz niewłaściwy zapach. Polecany szczególnie dla użytkowników o wrażliwej skórze. Nadaje wodzie znakomity SMAK - nawet bez filtra kuchennego możesz cieszyć się CZYSTĄ, SMACZNĄ WODĄ PROSTO Z KRANU.
 
Po naszej stronie jest kompletny montaż, części, uruchomienie gwarancyjne, sól oraz pełny instruktaż użytkownika. Kiedy wychodzimy od Klienta z jego domu płynie już czysta, miękka i smaczna woda.
Na tym jednak nie kończy się nasza praca. Co pół roku oferujemy wymianę filtrów, co rok przegląd gwarancyjny urządzenia oraz stałą pomoc w razie sytuacji awaryjnych.
 
CHCESZ ZROBIĆ "COŚ" ZE SWOJĄ WODĄ? ZAPRASZAMY 🙂
Wólka Kozodawska ul. Źródlana 15b
biuro@alaskawater.pl tel. 690 459 889, 798 188 462 lub poprzez FB
A oto jeden z naszych ostatnich montaży.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl