Konkurs ekologiczny
Konkurs ekologiczny
Szanowni Państwo, Drodzy Uczestnicy, pragniemy poinformować, że KONKURS WYGRAŁA PRACA: „WIOSENNA OŚMIORNICA” 🤩
 
Ośmiornica wykonana przez UCZNIÓW KLASY IV A w Szkole Podstawowej nr 29 im. Królowej Jadwigi w Częstochowie ZDOBYŁA 4398 GŁOSÓW! *
(* liczba głosów na dzień 02.02.2024 godz. 12:00:00)
 
SERDECZNIE GRATULUJEMY WYGRANEJ !!!
 
Jednocześnie przekazujemy nasze wyrazy uznania dla prac, które zajęły kolejne wysokie miejsca:
 
Miejsce 2 – praca „ŻÓŁW KRYSTYNA NA HAWAJACH” wykonany przez klasę 6B ze Szkoły Podstawowej nr 13 im. K. Makuszyńskiego w Częstochowie
Miejsce 3 – praca „OCTOPUS PLASTICUS” dzieło klasy 6 ze Społecznej Językowej Szkoły Podstawowej im. Ks. J. Twardowskiego w Częstochowie
 
W tym miejscu, chcemy również docenić zaangażowanie całej Szkoły Podstawowej nr 54, która zgłosiła na konkurs aż 6 prac plastycznych!
UWAGA ❗️ PRZEWIDUJEMY JESZCZE NAGRODY NIESPODZIANKI I WYRÓŻNIENIA dla prac, które najbardziej skradły serca ORGANIZATORÓW pod względem kreatywności, estetyki i czasochłonności. 😃
 
 
UROCZYSTE WRĘCZENIE NAGRÓD I DYPLOMÓW odbędzie się 22 KWIETNIA w Światowy Dzień Ziemi, na które już gorąco zapraszamy przedstawicieli WSZYSTKICH Uczestników.
 
SERDECZNIE DZIĘKUJEMY NAUCZYCIELOM, DYREKCJI I WSZYSTKIM GŁOSUJĄCYM, ALE PRZEDE WSZYSTKIM DZIECIOM, ZA CHĘĆ WSPÓLNEJ ZABAWY W EKOLOGICZNYM DUCHU!
 
 
Misją naszej FIRMY jest ekologiczne podejście do wody – jej mądre wykorzystanie, spożywanie i filtrowanie. Edukujemy w zakresie obecności mikroplastiku, zachęcamy, aby rezygnować z plastikowych butelek i picia wody z plastiku. Dobry filtr do wody to podejście EKOlogiczne i EKOnomiczne – filtrowana woda z kranu jest tańsza i jednocześnie lepsza niż woda butelkowana.
Bardzo się cieszymy, że Społeczność Szkoły Podstawowej nr 29 w Częstochowie, będzie korzystać z idealnej wody – filtrowanej filtrem PENTAIR EVERPURE 2FC-S ze źródełka wody pitnej OASIS!
 
 
Już wkrótce skontaktujemy się z Uczestnikami, aby przekazać szczegóły wręczenia nagród – miejsce i godzinę spotkania.
RAZ JESZCZE WIELKIE PODZIĘKOWANIA I GRATULACJE DLA ZWYCIĘSKIEJ KLASY!
 
 
XXX
 
 W związku ze zbliżającym się 22 marca Światowym Dniem Wody, serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w konkursie plastycznym

„Zamień morze plastiku w morze kreatywności”.

Celem konkursu jest zainteresowanie problemem zmian klimatycznych, zmian warunków w przyrodzie oraz życia zwierząt morskich wśród dryfujących plastikowych śmieci.

Promocja ekologicznego i zdrowego trybu życia wśród dzieci i młodzieży poprzez zachęcanie do zdrowego nawyku picia wody.

Wzbudzenie potrzeby zainteresowania tym, co dzieje się dalej z opakowaniami po produktach codziennego użytku, szczególnie plastikowych butelkach po napojach.

Przybliżenie potrzeby segregacji śmieci oraz dawania śmieciom drugiego życia.

Budowanie kreatywnego myślenia, potrzeby zmiany poprzez wykorzystywanie odpadów w recyklingu, dziełach sztuki, czy po prostu używaniem opakowań kilkakrotnie.

 

Konkurs skierowany jest do klas 1-8 szkół podstawowych w mieście Częstochowa. Przedmiotem konkursu jest wspólna praca klasowa.

Praca plastyczna przestrzenna 3D, która ma prezentować zwierzę morskie, zbudowane z plastikowych butelek po wodzie lub innych odpadów dryfujących w wodach. Ocena prac odbędzie się przez głosowanie na zdjęcie pracy poprzez Facebooka.

Nagrodą w konkursie jest źródełko wody wraz z modułem do napełniania butelek marki Oasis, wyposażone w nowoczesny, wysokowydajny filtr Pentair Everpure 2FC-S, zatrzymujący brud mechaniczny, bakterie i mikroplastik plus zestaw bidonów BPA free dla całej klasy o wartości : 8 679.13 zł brutto

Wspólnie zadbajmy o przyszłość Naszych Dzieci i Naszej Planety! 

JUŻ NIE MOŻEMY SIĘ DOCZEKAĆ PIERWSZYCH PRAC! 😀

 

Regulamin konkursu (kliknij)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl